Jak zamówić

Po zapoznaniu się z informacjami o rodzajach nosidełek oraz dostępnych akcesoriach, zamów nosidełko, korzystając z informacji podanych poniżej. Zlecenia wykonujemy na ogół w tydzień, w szczególnych przypadkach szybciej.

 

Nosidełka ergonomiczne (klamrowe), regulowane (multi-age)

Panele wykonujemy z chusty, a pasy z bawełny (zwykła bawełna na pasach jest trwalsza i stabilniejsza od tkaniny chustowej, dlatego rekomendujemy to rozwiązanie). Ozdobienie pasów z wierzchniej strony chustą, zwiększa koszt nosidełka o 30zł – dostępne na życzenie.

Nosidełka regulowane mają płynną regulację szerokości oraz wysokości panelu. Regulacja standardowo obejmuje zakres od 6-7m do 3,5-4l (przesuwamy ten zakres, gdy dziecko zaczyna być noszone wcześniej lub później).

Ceny tych nosidełek wahają się od 280 do 350zł, zależnie od wybranej chusty i rodzaju kaptura. Konkretne ceny są umieszczone w opisach zdjęć.
Szycie nosidełka z Twojej chusty – 220zł z wybranym kapturkiem w cenie

Standardowy zestaw zawiera odpinany kapturek prosty, można go zamienić na kaptur głęboki z uszkami – dopłata 20zł.

Decydując się na zamówienie, wyślij wiadomość na maila: pathimt@gmail.com bądź na naszą stronę facebook, podając informacje:

  • wiek, waga i rozmiar ubrań dziecka (nosidełko jest regulowane lecz dzięki tym informacjom dobierzemy odpowiedni zakres regulacji)
  • wzór chusty, na który się zdecydowaliście
  • wybierz kapturek prosty (gratis) lub głęboki z uszkami (dopłata 20zł) – opis
  • opis figur rodziców, jeśli bardzo odbiegają od średnich
  • decydujesz się na jakieś dodatki opcjonalne?

W odpowiedzi otrzymasz wycenę, dane do przelewu oraz termin realizacji zamówienia. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania!

 

Nosidełka ergonomiczne (klamrowe) o stałym wymiarze panelu oraz nosidełka Mei Tai

Panele oraz pasy są uszyte z odpowiednio dobranych tkanin bawełnianych.

Rozmiar nosidełka dopasowujemy do dziecka. Nosidełko będzie dobre przez okres półtora roku licząc od zakupu, z nakładkami zwiększającymi rozmiar (30zł) o rok dłużej.

Możesz wybrać wzór, który ma się znaleźć na panelu nosidełka. Tkaniny, które mamy na stanie obejrzysz tutaj. Nosidełko ozdobione jedną z nich kosztuje 270zł. Jeśli wybór dla Ciebie jest zbyt mały, możesz skorzystać z ogromnych zasobów naszych zaufanych dostawców. Po wskazaniu tkaniny, zamawiamy ją dla Ciebie i szyjemy nosidełko nią ozdobione za 290zł.

Standardowy zestaw zawiera odpinany kapturek prosty oraz kieszonkę na pasie biodrowym (kieszonka nie dotyczy Mei Tai).

Decydując się na zamówienie, wyślij wiadomość na maila: pathimt@gmail.com bądź na naszą stronę facebook, podając informacje:

  • wiek, waga i rozmiar ubrań dziecka (dobierzemy odpowiedni rozmiar nosidełka, byście mogli nosić w nim jak najdłużej)
  • wzór, na który się zdecydowaliście
  • opis figur rodziców, jeśli bardzo odbiegają od średnich
  • decydujesz się na jakieś dodatki opcjonalne?

W odpowiedzi otrzymasz wycenę, dane do przelewu oraz termin realizacji zamówienia. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania!

 

Nosidełka hybrydowe

Możesz zdecydować się na nosidełko o stałym wymiarze panelu, bądź regulowane. Zależnie od dokonanego wyboru, kieruj się informacjami zawartymi w powyższych kategoriach. Ceny również im odpowiadają.

 

Inne nosidełka

Szyjemy wszelkie możliwe rodzaje nosidełek. Jeśli interesują Cię mniej typowe rozwiązania, zamów wysyłając wiadomość na maila: pathimt@gmail.com bądź na naszą stronę facebook

 

Zanim zamówisz

W wolnych chwilach tworzymy nosidełka, które możemy wysłac w każdej chwili. Sprawdź, czy mamy na stanie coś, co mogłoby Cię zainteresować. Nosidełka gotowe oferujemy w promocyjnych cenach.

 

Paczki wysyłamy kurierem DPD za 14zł. Możliwy jest również odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu.