Jak zamówić

Po zapoznaniu się z informacjami o rodzajach nosidełek oraz dostępnych akcesoriach, zamów nosidełko, korzystając z informacji podanych poniżej. Zlecenia wykonujemy na ogół do tygodnia.

 

Nosidełka ergonomiczne (klamrowe), regulowane.

Panele wykonujemy z chusty, a pasy z bawełny  lub dodatkowo pokrywamy je chustą (aspekt wyłącznie wizualny, jakościowo nie ma różnicy między tymi opcjami). Ozdobienie pasów z wierzchniej strony chustą, zwiększa koszt nosidełka o 30zł.

Nosidełka regulowane mają płynną regulację szerokości oraz wysokości panelu. Regulacja standardowo obejmuje zakres od 6-7m do 3,5-4l (przesuwamy ten zakres, gdy dziecko zaczyna być noszone wcześniej lub później).

Ceny tych nosidełek wahają się od 300 do 400zł, zależnie od wybranej chusty i rodzaju kaptura. Konkretne ceny są umieszczone w opisach zdjęć.
Szycie nosidełka z Twojej chusty – 230zł z wybranym kapturkiem w cenie

Standardowy zestaw zawiera odpinany kapturek prosty lub głęboki z uszkami.

Decydując się na zamówienie, wyślij wiadomość na maila: pathimt@gmail.com bądź na naszą stronę facebook, podając informacje:

  • wiek i rozmiar ubrań dziecka (nosidełko jest regulowane, jednak dzięki tym informacjom dobierzemy odpowiedni zakres regulacji)
  • wzór chusty, na który się zdecydowaliście
  • wybierz kapturek prosty lub głęboki z uszkami – opis
  • opis figur rodziców, jeśli bardzo odbiegają od średnich
  • decydujesz się na jakieś dodatki opcjonalne?
  • wybierasz pasy nosidełka z gładkiej bawełny, czy pokryte chustą?

W odpowiedzi otrzymasz wycenę, dane do przelewu oraz termin realizacji zamówienia. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania!

 

Nosidełka hybrydowe

Od powyższych różnią się pasami ramiennymi. W tej wersji są to pasy długie, wiązane.

 

Inne nosidełka

Szyjemy wszelkie możliwe rodzaje nosidełek. Jeśli interesują Cię mniej typowe rozwiązania, zamów wysyłając wiadomość na maila: pathimt@gmail.com bądź na naszą stronę facebook

 

Zanim zamówisz

W wolnych chwilach tworzymy nosidełka, które możemy wysłać w każdej chwili. Sprawdź, czy mamy na stanie coś, co mogłoby Cię zainteresować. Nosidełka gotowe oferujemy w promocyjnych cenach.

 

Paczki wysyłamy kurierem DPD za 14zł. Możliwy jest również odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu.