Akcesoria

Do komfortowego użytkowania nosidełka nie potrzebujesz żadnych dodatków. Jednak nasze wieloletnie doświadczenie pomogło wypracować akcesoria, które mogą Ci się przydać w określonych sytuacjach.

 

Kapturek

Kapturek służy do podtrzymywania główki śpiącego dziecka. Przydaje się głównie, gdy nosimy dziecko na plecach. Sprawia, że główka nie porusza się bezwładnie pod wpływem naszych ruchów, jest ustabilizowana. Kapturek w nosidełku Pathi zawsze jest odpinany. Otrzymujesz go z nosidełkiem gratis. Wybierasz między dwiema wersjami:

  • kapturek prosty (bardziej praktyczny, lepiej trzyma główkę dziecka i łatwiej go do główki dopasować)

  • kaptur głęboki z uszkami (lepiej wygląda, gorzej służy 😉 )

Worko-plecak (akcesoria opcjonalne)

Worko-plecak pomieści w sobie nosidełko. Bywa przydatny do przechowywania nosidełka bądź przenoszenia go, gdy w danym momencie nie jest używane. Można też trzymać w nim potrzebne akcesoria niemowlęce podczas noszenia dziecka w nosidełku. Wymiary: szerokość 40cm, wysokość 38cm. Bawełniany, pleciony sznurek stanowiący ramiona ma długość koło 80cm i średnicę 2cm (obecnie grubszy niż na zdjęciu). Cena – 50zł

Worko-Plecak

Nerka (akcesoria opcjonalne)

Nerka, to znacznie wygodniejsze rozwiązanie na przenoszenie drobiazgów, niż torebka, kiedy nosimy dziecko w nosidełku. Zapięta w pasie (w wersji standard) lub na skos (w wersji max) nie koliduje z nosidełkiem. Jeśli nie masz żadnej nerki w domu, a uważasz, że ułatwi Ci funkcjonowanie – możemy uszyć taką do kompletu do nosidełka. Nerki wykonujemy w dwóch rozmiarach. Standardowa pomieści w sobie podstawowe akcesoria, z jakimi na ogół wychodzimy z domu – telefon, klucze, portfel itp. Nerka max wybierana jest przez rodziców, którzy chcą jeszcze nosić w niej dodatkowe rzeczy – małą butelkę, jakieś drobniejsze ubranie, pieluchę, chusteczki… A my używamy takich zamiast torebki, bo to po prostu mega wygodne rozwiązanie 🙂 Wersja standard ma wewnątrz małą kieszonkę z rzepem, a max – większą kieszeń zapinaną na zamek.

Koszt nerki standard, to 70zł. Wersja max – 100zł (ale posłuży nie tylko przy nosidełku)

  • nerka standard

  • nerka max

Pady na pasy („ciamkatki”)  (akcesoria opcjonalne)

Pady, to osłonki na pasy ramienne nosidełka. Większość maluchów z zamiłowaniem żuje i ślini pasy. By uniknąć zbyt częstego prania nosidełka, można używać padów. Łatwo można je ściągać do prania i odświeżać, gdy zajdzie potrzeba. Koszt 20zł w wersji bawełnianej lub 30zł z tkaniny chustowej.

 

Zaprezentowanie akcesoria (poza kapturkiem) wykonujemy  dla Ciebie na życzenie.